Honduraskodin postar Query
HondurasComayaguaAjuteriqueAjuteriqueCol. Hernán Salgado: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Col. Hernán Salgado, Ajuterique, Ajuterique, Comayagua: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Col. Hernán Salgado, Ajuterique, Ajuterique, Comayagua
Zonë 1 :Col. Hernán Salgado
Qytet :Ajuterique
Rajon 2 :Ajuterique
Rajon 1 :Comayagua
Vend :Honduras
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :HN-CM
gjerësi :14.39339
gjatësi :-87.70361
Zona Koha :America/Tegucigalpa
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Col. Hernán Salgado, Ajuterique, Ajuterique, Comayagua është e vendosur në Honduras.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Col. Hernán Salgado, Ajuterique, Ajuterique, Comayagua,None ©2014 kodin postar Query